Термален прицел AGM – RattlerV2 25-320, 320×256, 25мм, 20mK, 50Hz
Original price was: 1,323.00 € / 2,587.56 лв..1,258.00 € / 2,460.43 лв.Текущата цена е: 1,258.00 € / 2,460.43 лв..
Описание
AGM направи най-продаваната си термална насадка още по-добра! – Представяме ви AGM RattlerV2 25-320.
Тази термална насадка разполага с 25-милиметров обектив, термовизионен сензор с разделителна способност 320×256 и 3.5-кратно базово увеличение с обхват на откриване до 1200 метра. Това основно увеличение позволява широко зрително поле, което много ловци предпочитат, тъй като им позволява да виждат и проследяват няколко животни в група наведнъж.
RattlerV2 25-320 включва функции, познати на потребителите на AGM Rattler, с някои допълнителни подобрения, които променят правилата на играта, като например модернизирано отделение за батерията, и нов 12-микронен термосензор, който има най-високата степен на чувствителност (под 20 mk) на пазара.
Забележителните функции включват още запис с активиране при изстрела, опростено меню и избор между 10 скали с множество профили за нулиране за различни калибри и пушки. Термалната насадка се предлага с бърз монтаж от American Defense за лесно сваляне и поставяне, възможност за свързване с Wi-Fi хотспот чрез приложението AGM, 5 удобни за навигация бутони, за лесно боравене дори с ръкавици, и много други!
Характеристики:
- Модернизиран дизайн на корпуса
- 25-милиметров обектив
- Термален сензор с разделителна способност 320 x 256
- 3.5х базово увеличение
- 1x, 2x, 4x, 8x цифрово увеличение
- Обхват на откриване до 1200 метра
- Зрително поле 7.0 ° × 5.3 °
- Подобрена честота на кадрите: 50 Hz
- Усъвършенстван пръстен за фокусиране
- Усъвършенствана капачка на обектива
- Акумулаторна батерия с продължителност на работа до 11,5 часа
- Запис, който се активира при изстрел
- Запис на видео и аудио
- Опростено оформление на менюто за по-лесна употреба
- 10 различни скали
- Множество профили за нулиране за различни калибри и пушки
- Персонализиран ADM QD монтаж за лесно сваляне и поставяне на термалната насадка
- Wi-Fi за връзка с приложението AGM
- 5 бутона за лесна навигация, дори с ръкавици
- 3 години гаранция
В комплекта са включени: бърз монтаж ADM, две акумулаторни батерии, зарядно устройство за батерии, USB кабел, кърпа за обектива, ръководство за потребителя, калъф за носене.
| Спецификации на темовизьорите | |
| Обзор | 1200 м |
| Дисплей | 0.39-inch, OLED, 1024×768 |
| Честота/Скорост на кадрите | 50 Hz |
| Характеристики | |
| Увеличение | 3.5-28x |
| Вид | насадка |
| Тегло | 490 гр. |
| Скала | 10 вида, 4 цвята, включване/изключване |
| Диаметър на обектива | 25 мм, F1.0 |
| Изходна зеница (мм) | 6 мм |
| Зрително поле (м/100м) | 16,7 |
| Технически данни | |
| Размери (дължина х широчина х височина) в см | 21,9 × 6,8 × 6,7 |
| Фокусно разстояние | 45 мм |
| Батерия | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията | До 11,5 часа непрекъсната работа (при 25°C, WiFi изключен) |
| Обзор (градуси) | 7.0 ° x 5.3 ° |
| Температурен диапазон на работа | -30°C дo 55°C |
| Диоптрична корекция към ∞ (dpt) | -5 до +5 dpt |
| Резолюция | 320 x 256 |






