Термален прицел AGM – RattlerV2 19-256, 256×192, 19мм, 50Hz
Original price was: 1,008.00 € / 1,971.48 лв..957.60 € / 1,872.90 лв.Текущата цена е: 957.60 € / 1,872.90 лв..
Описание
RattlerV2 19-256, усъвършенствана версия на Rattler TS19-256, е страхотен вариант за нощен лов на близки разстояния, за начинаещи ловци, които практикуват лов с термо уред, или за среднощни експедиции.
Термалната насадка разполага с 19-милиметров обектив, термосензор с разделителна способност 256×192 и базово увеличение 2,5x с обхват на откриване до 950 метра. Широкото му зрително поле (9,3° × 6,9° или 15 метра на 100 метра) позволява обширно покритие на района по време на сканиране. Подобрената честотата на кадрите от 25 Hz на 50 Hz в Rattler V2 19-256 осигурява по-плавно сканиране с минимално забавяне.
RattlerV2 19-256 включва подобрения, които променят играта. Подобреното отделение за батерията побира акумулаторна батерия, като удължава времето за работа до 11,5 часа. Забележителните функции включват запис с активиране при изстрела, опростено меню и избор между 10 скали с множество профили за нулиране за различни калибри и пушки. Термалната насадка се доставя с бърз монтаж от American defense за лесно поставяне, възможност за свързване с Wi-Fi хотспот чрез приложението AGM, 5 удобни за навигация бутони, за лесно боравене дори с ръкавици, и много други!
Характеристики:
- Модернизиран дизайн на корпуса
- 19-милиметров обектив
- Термичен сензор с разделителна способност 256×192
- 2,5-кратно базово увеличение
- 2,5x-20x цифрово увеличение
- Обхват на засичане до 950 метра
- Широко зрително поле: 9,3° × 6,9° (15 метра на 100 метра)
- Подобрена честота на кадрите: 50 Hz (в сравнение с 25 Hz)
- Усъвършенстван пръстен за фокусиране
- Усъвършенствана капачка на обектива
- Акумулаторна батерия с продължителност на работа до 11,5 часа
- Запис, който се активира при изстрел
- Запис на видео и аудио
- Опростено оформление на менюто за по-лесна употреба
- 10 различни скали
- Множество профили за нулиране за различни калибри и пушки
- Персонализиран ADM QD монтаж за лесно сваляне и поставяне на термалната насадка
- Wi-Fi за връзка с приложението AGM
- 5 бутона за лесна навигация, дори с ръкавици
- 3 години гаранция
В комплекта са включени: бърз монтаж ADM, две акумулаторни батерии, зарядно устройство за батерии, USB кабел, кърпа за обектива, ръководство за потребителя, калъф за носене.
| Спецификации на темовизьорите | |
| Обзор | 950 м |
| Дисплей | 0.39-inch, OLED, 1024×768 |
| Характеристики | |
| Увеличение | 2.5x |
| Тегло | 480 гр. |
| Скала | 10 вида, 4 цвята, включване/изключване |
| Диаметър на обектива | 19 мм, F1.0 |
| Зрително поле (м/100м) | 15 |
| Технически данни | |
| Размери (дължина х широчина х височина) в см | 21,9 × 6,8 × 6,7 |
| Фокусно разстояние | 45 мм |
| Батерия | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията | До 11,5 часа непрекъсната работа (при 25°C, WiFi изключен) |
| Обзор (градуси) | 9.3° x 6.9° |
| Температурен диапазон на работа | -30°C дo 55°C |
| Резолюция | 256 x 192 |








