Термален прицел AGM – RattlerV2 35-384, 384×288, 35мм, 50Hz
Original price was: 1,827.60 € / 3,574.47 лв..1,736.22 € / 3,395.75 лв.Текущата цена е: 1,736.22 € / 3,395.75 лв..
Описание
AGM направи най-продаваната си термална насадка още по-добра! – Представяме ви AGM RattlerV2 35-384.
Тази термална насадка разполага с 35-милиметров обектив, термовизионен сензор с разделителна способност 384 x 288 и 3-кратно базово увеличение с обхват на откриване до 1800 метра. От двата варианта с резолюция 384, този модел има по-голямо базово увеличение и малко по-тясно зрително поле (7.5° × 5.6° или 12 метра при 100 метра), което ви осигурява комбинация от поле за сканиране с подобрени възможности за идентификация на по-големи разстояния.
RattlerV2 35-384 включва функции, познати на потребителите на AGM Rattler, с някои допълнителни подобрения, които променят правилата на играта, като например модернизирано отделение за батерията, което побира акумулаторна батерия, удължаваща времето за работа до 11 часа, и нов 12-микронен термосензор, който има най-високата степен на чувствителност (под 20 mk) на пазара.
Забележителните функции включват още запис с активиране при изстрела, опростено меню и избор между 10 скали с множество профили за нулиране за различни калибри и пушки. Термалната насадка се предлага с бърз монтаж от American Defense за лесно сваляне и поставяне, възможност за свързване с Wi-Fi хотспот чрез приложението AGM, 5 удобни за навигация бутони, за лесно боравене дори с ръкавици, и много други!
Характеристики:
- Модернизиран дизайн на корпуса
- 35-милиметров обектив
- Термален сензор с разделителна способност 384 x 288
- 3х базово увеличение
- 3×-24× цифрово увеличение
- Обхват на откриване до 1800 метра
- Зрително поле 7.5° × 5.6° (12 м на 100 метра)
- Подобрена честота на кадрите: 50 Hz (в сравнение с 25 Hz)
- Усъвършенстван пръстен за фокусиране
- Усъвършенствана капачка на обектива
- Акумулаторна батерия с продължителност на работа до 11,5 часа
- Запис, който се активира при изстрел
- Запис на видео и аудио
- Опростено оформление на менюто за по-лесна употреба
- 10 различни скали
- Множество профили за нулиране за различни калибри и пушки
- Персонализиран ADM QD монтаж за лесно сваляне и поставяне на термалната насадка
- Wi-Fi за връзка с приложението AGM
- 5 бутона за лесна навигация, дори с ръкавици
- 3 години гаранция
В комплекта са включени: бърз монтаж ADM, две акумулаторни батерии, зарядно устройство за батерии, USB кабел, кърпа за обектива, ръководство за потребителя, калъф за носене.
| Спецификации на темовизьорите | |
| Обзор | 1800 м |
| Дисплей | 0.39-inch, OLED, 1024×768 |
| Характеристики | |
| Увеличение | 3x |
| Тегло | 510 гр. |
| Скала | 10 вида, 4 цвята, включване/изключване |
| Диаметър на обектива | 35 мм, F1.0 |
| Зрително поле (м/100м) | 12 |
| Технически данни | |
| Размери (дължина х широчина х височина) в см | 22,1 × 6,8 × 6,7 |
| Фокусно разстояние | 45 мм |
| Батерия | Сменяема и презареждаема литиево-йонна батерия |
| Живот на батерията | До 11,5 часа непрекъсната работа (при 25°C, WiFi изключен) |
| Обзор (градуси) | 7.5° × 5.6° |
| Температурен диапазон на работа | -30°C дo 55°C |
| Резолюция | 384 x 288 |







