Термален прицел AGM – RattlerV3 25-384, 384×288, 25мм, 50Hz
Original price was: 1,762.80 € / 3,447.74 лв..1,674.66 € / 3,275.35 лв.Текущата цена е: 1,674.66 € / 3,275.35 лв..
Описание
Въпреки че сякаш съвсем скоро серията термални прицели AGM Rattler беше обновена с модела RattlerV2, новият RattlerV3 показва, че развитието не спира. Моделът RattlerV3 25-384 комбинира 25-милиметрова германиева леща, изключително чувствителен термален сензор под 15 mK и нов OLED дисплей с висока резолюция 1920×1080. Заедно тези компоненти осигуряват възможно най-качественото термално изображение в клас 384, с отлична яснота и детайлност. Благодарение на тази комбинация прицелът постига дистанция на откриване до около 1770 метра, което го прави изключително ефективен за лов и наблюдение на големи разстояния.
RattlerV3 25-384 разполага с базово увеличение 2,5×, което го прави отличен избор за лов на хищници в открити и широки терени, където е важно доброто поле на виждане. Това е и първият модел от серията Rattler, който използва беззатворна NUC калибрация, заедно с новия усъвършенстван алгоритъм за обработка на изображението Image Boost 2.0 на AGM Global Vision, осигуряващ по-ясна и контрастна картина.
Прицелът е проектиран с мисъл за практичната употреба – големите и здрави бутони, както и фокусния пръстен, позволяват лесно управление дори с ръкавици през студените зимни дни. Сменяемата акумулаторна батерия NE-4400 е изключително надеждна, лесна за поставяне и осигурява дълго време на работа.
Фърмуерът предлага много високо ниво на персонализация, включително: вградена скала за наклон, 10 нива на яркост и контраст, режими за топло и студено наблюдение, разнообразни цветови палитри, функция картина в картина, вграден видеозапис със звук, Wi-Fi хотспот, няколко профила за прострелка, автоматичен запис при изстрел, корекция на дефектни пиксели и локатор на hotspot.
Характеристики:
- Превъзходна термична чувствителност под 15 mK
- Разделителна способност 384×288 с 12-микрон сензор
- Голям OLED дисплей с разделителна способност 1920×1080
- Технология без затвор
- Различни типове и цветове на скалата
- Увеличение от 2,5x до 20x
- Вграден видео/аудио запис и заснемане на изображения
- Вградена EMMC памет (64 GB)
- Запис, активиран от изстрел (SAR)
- Предаване на данни чрез Wi-Fi
- Режим на готовност
- Над 7 часа живот на батерията
- Съвместимост с външно захранване
- Водоустойчив и удароустойчив корпус
Технически спецификации:
- Изображение сензор: 12μm VOx
- Разделителна способност: 384×288
- Честота на кадрите: 50 Hz
- NETD: По-малко от 15 mK (@25°C, F# = 1.0)
- Обектив: 25 мм; F/1.0
- Обхват на откриване: 1770 м
- Увеличение: 2,5x – 20x
- Зрително поле (H × V): 10,5° × 6,3° (18,4 × 11,0 @ 100 м)
- Изходна зеница: 6 мм
- Фокусно разстояние: 45 мм
- Настройка на диоптъра: от -4 D до 3 D
- Минимално фокусно разстояние: 3 м
- Дисплей: 1920×1080, 0,49 инча, OLED
- Тип батерия: Презареждаема литиево-йонна батерия NE-4400
- Живот на батерията (при работа): ≥7 часа (25 °C, изключен хотспот)
- Външно захранване: 5V DC/2 A
- Температурен диапазон на работа: от -30°C до +55°C
- Макс. откат: 1000 g/0,4 ms
- Ниво на защита: IP67
- Размери: 216 × 66 × 67 мм
- Тегло: (без батерия) 0,61 кг
В комплекта са включени: 2x Li-ion батерия NE-4400, зарядно устройство, USB кабел, кърпа за почистване на обектива, ръководство, калъф за пренасяне, стандартен монтаж.
| Спецификации на темовизьорите | |
| Обзор | 1770 м |
| Дисплей | 0.49 inch, OLED, 1920×1080 |
| Характеристики | |
| Увеличение | 2.5-20x |
| Вид | прицел |
| Тегло | 610 гр. |
| Диаметър на обектива | 25 мм, F1.0 |
| Зрително поле (м/100м) | 18,4 – 11,0 |
| Технически данни | |
| Размери (дължина х широчина х височина) в см | 21,6 × 6,6 × 6,7 |
| Фокусно разстояние | 45 мм |
| Батерия | Сменяема и презареждаема батерия NE-4400 |
| Живот на батерията | До 7 часа непрекъсната работа (при 25°C, WiFi изключен) |
| Обзор (градуси) | 10.5° × 6.3° |
| Температурен диапазон на работа | -30°C дo 55°C |
| Резолюция | 384 x 288 |









